O Nás

 Vítejte na stránkách Taurushaus.cz, zabývající se projekcí a realizací staveb. Naší specializací jsou nízkoenergetické a pasivní domy se sendvičovým konstrukčním systémem. U návrhu stavby vše začíná, základem je tedy kvalita projektu, a proto se při projekci snažíme každému zákazníku vyjít vstříc, ať už jsou jeho požadavky na klasický či moderní rodinný dům. Naše kancelář v první řadě dbá na ekonomickou a energetickou hodnotu stavby, na které se v poslední době nejvíce klade důraz. 
     Při výstavbě používáme kvalitní ekologické materiály, ověřené certifikátem pro zdravé a příjemné bydlení. Každý zákazník má odlišné nároky, proto nabízíme více variant konstrukčních systémů i stupňů dokončení. Zkušenosti, vztah ke dřevu a individuální přístup ke každému nám pomáhají vždy dosáhnout vysokého standardu u našich staveb a spokojenosti zákazníka.

 

 VÝHODY NAŠICH STAVEB

uvod1Stavba na klíč

Díky propracované organizaci, sehranému týmu a suché technologii, při které nevznikají časové prodlevy na uvolňování vody, předáváme dokončenou stavbu na klíč zpravidla do 3 měsíců a tento termín dodržujeme i v zimních měsících. Tuto výhodu oceníte hlavně při splácení hypotečního úvěru, kdy splácíte dům, ve kterém již bydlíte.

 

uvod2Šetrnost k životnímu prostředí

Použitím účinných a ekologických materiálů bez použití formaldehydů významně šetříme naše prostředí. Všechny materiály splňují evropské normy a nezatěžují životní prostředí jen při výstavbě, ale i při jejím samotném užívání a likvidaci. Bydlet v dřevostavbě se stalo životním stylem lidí, kteří si váží kvality vnitřního prostředí a přírodních hodnot.
uvod3Energetická úspora

V dnešní době úspor a vysokých cen energií, musíme dbát na co nejekonomičtější provoz domu, což je jeden z našich hlavních priorit. Kvalitní a vysoce efektivní materiály zajišťují nízký součinitel prostupu tepla celé obálky budovy a roční spotřeba energie na vytápění se pohybuje do 50kWh/m2/rok. Díky tomu jsou náklady na vytápění našich staveb nižší v řádech tisíců oproti „klasické“ výstavbě.

 

uvod4


Flexibilita provedení

Naši projektanti vám pomohou s ideálním řešením, které bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. Použití kvalitních materiálů nám umožňuje postavit téměř jakýkoli tvar a dispozici. Tyto konstrukce a materiály šetří vnitřní prostor a jejich snadná demontovatelnost může prodlužit morální hodnotu stavby.


uvod5Cena stavby

Důležitým prvkem při návrhu a realizaci svého bydlení je jeho cena. Naše organizace výstavby a použitá technologie umožňují garantovat nízkou cenu při dodržení vysoké kvality provedení stavby. Stavbu připravíme s ohledem na vaše finanční možnosti a poradíme jak postavit dům za cenu bytu. Pokud budete využívat naši projekční kancelář, můžeme vám nabídnout akce a slevy, které jinde nenajdete.

  

Přenechte všechny vaše starosti kolem bydlení na nás. Taurushaus je specialistou na stavbu rodinných domů, jejich opravu, údržbu i rekonstrukci. Věřte odborníkům, kteří odvádí kvalitně svou práci a starají se o vaše spokojené bydlení.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         j 0011

                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Ing. Jan Janovský